Autopesula

Autopesula

Mitte kellelegi ei meeldi räpane ja määrdunud auto. Tagamaks oma neljarattalise sõbra esindusliku ning kauni välimuse, tuleb seda regulaarselt pesta. Tänapäeval on selleks loodud lugematuid ja väga mugavaid võimalusi, esimesena turgatavad pähe kindlasti mündipesulad, kus igaüks veega solistades oma auto väljanägemist lihvida saab. Levinud on ka automaatpesulad, kus sa võid lihtsalt istuda ja vaadata, kuidas harjased su eest töö ära teevad.

Mõlemal juhul on tegu kiirete lahendustega, aga mitte just kõige tõhusamatega.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist päringu vormi kaudu ning vastame 1h jooksul.

Lahtiolekuajad
Võtke julgelt ühendust

+372 57 705 693

Mündipesula ja automaatpesula

Mõlemal juhul on tegu kiirete lahendustega, aga mitte just kõige tõhusamatega. Mündipesulas ei pruugi režiimivalik ning järjekorrad pakkuda aega ega võimalusi auto täielikuks puhastuseks, automaatpesulad võivad hoopis sõidukeid kriimustada. Seega tasub parima võimaliku tulemuse saavutamiseks sõiduk tuua käsipesulasse.

Koolitatud töötajad

Hoolitseme, et meie meeskond kasutaks kõige tõhusamaid ja modernsemaid töövõtteid läbi regulaarsete koolituste

10 aastat kogemust

Juhtivatel töökohtadel on väga kogenud proffessionaalid

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Mei ei tee oma tööd odavalt. Eelistame teha tööd kvaliteetselt. Ppakume kliendile meeldivat teenindust ja kvaliteetset tööd, mõistliku hinnaga.

Garantii

Teeme oma tööd alati võimalikult hästi, mistõttu anname julgelt oma töödele garantii.

Usaldusväärne partner

Soovime olla kliendile usaldusväärne partner, kelle juurde võib pöörduda nii väikeste kui ka suurte probleemidega.

Kõrge kvaliteet

Teostame regulaarseid majasiseseid kvaliteedikontrolle, mis hoiavad meie kvaliteedi kõrgel.

Mida teeb käsipesula?

Käsipesu on aeganõudvam kui muud pesuvõimalused, ent puhastusprotsess on see-eest palju põhjalikum ning paneb rõhku ka detailidele. Käsipesud kestavad enamasti vähemalt tunnikese, ent on igati ajakulu väärt.

Esmalt lastakse survepesuritega maha suurem mustus, seejärel sõidukit leotatakse, pestakse šampooniga ning pärast loputatakse. Pesulatöötaja meisterlikust käed käivad üle ka veljed, koopad, uksevahed ja vajadusel ka kapotialuse. Rõhk on detailidel, ka võrevahed, peeglialused, karbialused ning kütuseluugi tagune saavad samuti puhtaks.

Kui sõiduk on kuivanud, võetakse ette savitamine. Spetsiaalse savitükiga käiakse üle kogu autokere, milleläbi korjatakse sealt üles mustus ning osakesed, mida enne ei pruugitud kätte saada. Viimaks kantakse kerele vajadusel veel vaha. Kui autol on kummimatid, võetakse ka need välja ning harjatakse-pestakse üle.

Pesuvahendid sealjuures alati valitud vastavalt värvkatte tundlikkusele või sealolevast pinnatöötlusest lähtuvalt. Käsipesu tuleb läbi viia ka enne poleerimist, vahatamist või läigestamist.

Millal auto käsipesulasse tuua?

Kuna tegu on tavapärasest põhjalikuma pesuga, ei ole seda tarvis tingimata igapäevaselt tõesti teha. Kui sõiduk on eelnevalt vahatatud või saanud värvkattele mõne mustust peletava kaitse, on pesuvajadus tavaliselt kõige väiksem. 

Üldiselt kehtib ikkagi põhimõte, et kui sõiduk on määrdunud ning omanik pesu vajalikuks peab, tuleb sõiduk puhastusse tuua. Enamikele sõidukile sobib käsipesu teha kord kuus, üksikud loputused või mündipesulas või koduhoovil ära teha ise.

Hoopis teine olukord on talviti, enne ja eriti veel pärast talve tuleks auto kindlasti korralikult ära pesta. Seda põhjusel, et sinna ladestunud sool, pigi ning muud kemikaalid lahti leotuks, sest vastasel juhul võivad sealt alguse saada keredefektid, nagu näiteks rooste.