Keemiline puhastus

Keemiline puhastus

Sõiduautode salongide üldpuhastus seisneb enamasti tolmuimejaga prahi kokkutõmbamises, klaaside pesemises ning salongiplastikute ülekäimises. See jätab küll kena ja puhta mulje, ent sõitjateruumi ülima puhtuse saavutamiseks sellest enamasti ei piisa, eriti kui tegu on korralikult määrdunud ning elunäinud salongiga. Mustus, plekid ning tolm sööbivad riide pooridesse ning “konventsionaalsete” vahenditega seda enamasti kätte ei saa. Sellisel juhul võetakse ette keemiline puhastus.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist päringu vormi kaudu ning vastame 1h jooksul.

Lahtiolekuajad
Võtke julgelt ühendust

+372 57 705 693

Mida keemilises puhastuses tehakse?

Keemilise puhastuse korral käiakse sõidukis üle iga viimane kui ruutsentimeeter. Armatuurlauad, plastikud, liistud, piilarid ning isegi päikesesirmid puhastatakse spetsiaalsete pindu mittekahjustavate ainetega üle. Pesulatöötaja käed löövad läikima ka muidu tähelepanuta jäävad detailid, näiteks ventilaatoriavad, nuppude alused, istmesiinid ja ukselukud. Tähelepanuta ei jää ka pagasiruum, selle alune ning autolagi.

Puhastusainete kõrval kasutatakse ka eritööriistu, näiteks Tornadori, mille abil raputatakse lahti ka pikemalt kinniladestunud mustus. Istmete jaoks kasutatakse tekstiilipesureid või nahatöötlusvahendeid, kusjuures vajadusel on pesulatöötajad valmis ka istmed põhjaliku tulemuse nimel eemaldama. Kuna autode salongid võivad tugevalt erineda, lähenetakse igale sõidukile personaalselt.

Keemilist puhastust kutsutakse ka märgpesuks ning pärast tööprotsessi on sõiduk vaja kuivama jätta. Niiskust imavate seadmete abil võib see aega võtta päevi, mispärast tuleb autot keemilisse puhastusse tuues arvestada tavalisest puhastusest pikema ajakuluga. Eriti pikk on kuivamisperiood külmematel perioodel.

Koolitatud töötajad

Hoolitseme, et meie meeskond kasutaks kõige tõhusamaid ja modernsemaid töövõtteid läbi regulaarsete koolituste

10 aastat kogemust

Juhtivatel töökohtadel on väga kogenud proffessionaalid

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Mei ei tee oma tööd odavalt. Eelistame teha tööd kvaliteetselt. Ppakume kliendile meeldivat teenindust ja kvaliteetset tööd, mõistliku hinnaga.

Garantii

Teeme oma tööd alati võimalikult hästi, mistõttu anname julgelt oma töödele garantii.

Usaldusväärne partner

Soovime olla kliendile usaldusväärne partner, kelle juurde võib pöörduda nii väikeste kui ka suurte probleemidega.

Kõrge kvaliteet

Teostame regulaarseid majasiseseid kvaliteedikontrolle, mis hoiavad meie kvaliteedi kõrgel.

Millal tasuks auto keemilisse puhastuse tuua?

Ettekirjutust või soovituslikku intervalli keemilise puhastuse jaoks loodud pole, ent kõige sagedamini tuuakse autod märgpessu hooajaliste suurpuhastuste raames ning siis, kui omaniku hinnangul on see tõesti vajalik. Keemiline puhastus desinfitseerib auto ka bakteritest, mis on viiruste leviku ajal eriti päevakorras.