Salongipesu

Salongipesu

Auto sisepuhastus ei ole küll kontimurdev tegevus, ent kujutab paljudele autoomanikele sellegipoolest tüütut ning vältimatut kohustust. Seetõttu tuuaksegi sõidukid autopesulasse, kus kõige hulgas viiakse läbi ka salongipesu. 

Harjumuspärane salongipuhastus ei ole niivõrd põhjalik kui näiteks keemiline puhastus, ent aitab siiski interjööris ette manada korrapärase ning kauni ilme. Keemilist puhastust seevastu siis, kui sõiduk on seest väga tugevalt määrdunud ning tavalistest puhastusvahenditest enam ei piisa.

Küsi pakkumist

Küsi pakkumist päringu vormi kaudu ning vastame 1h jooksul.

Lahtiolekuajad
Võtke julgelt ühendust

+372 57 705 693

Mida tavapärane salongipesu endas hõlmab?

Salongipuhastus algab suruõhuga ülekäimisest, mille käigus puhutakse kogu praht ja tolm pindadelt, avadest ning muidu ligipääsmatutest nurkadest lahti. Seejärel käib spetsialist kogu sisemuse ning pagasiruumi üle tolmuimejaga, eriti tugevat tähelepanu pööratakse vaipkatte ning istmevahede puhastamisele. Tugevamalt kinnistunud mustuse puhul kasutatakse “tornadori” nimest tööriista. Tekstiilmattide puhul kasutatakse tolmuimejat, ent kummimatid puhastatakse survepesuga.

Järgmisena vaadatakse üle kõik plastik-, vinüül- ning eripinnad, nagu näiteks nahk, puit või seda imiteerivad materjalid. Pesuainega ning lappidega pühitakse üle armatuur, keskkonsool, iluliistud, kroom, laekad või mistahes muu autos ligipääsetav koht. Enne tehakse muidugi kindlaks, et puhastusainetel ei oleks neile kahjulikku mõju, seda tasub silmas pidada näiteks Alcantara puhul.

Nahkpinnad puhastatakse see-eest nahahooldusvahendite ning karukeelega.Nahkistmete puhastamine on suhteliselt hõlbus, ent tekstiilistmete puhul kasutab pesulatöötaja vajadusel harja ning vahutavat pesuainet. Viimaks tehakse seestpoolt puhtaks klaasid ning peeglid.

Koolitatud töötajad

Hoolitseme, et meie meeskond kasutaks kõige tõhusamaid ja modernsemaid töövõtteid läbi regulaarsete koolituste

10 aastat kogemust

Juhtivatel töökohtadel on väga kogenud proffessionaalid

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Mei ei tee oma tööd odavalt. Eelistame teha tööd kvaliteetselt. Ppakume kliendile meeldivat teenindust ja kvaliteetset tööd, mõistliku hinnaga.

Garantii

Teeme oma tööd alati võimalikult hästi, mistõttu anname julgelt oma töödele garantii.

Usaldusväärne partner

Soovime olla kliendile usaldusväärne partner, kelle juurde võib pöörduda nii väikeste kui ka suurte probleemidega.

Kõrge kvaliteet

Teostame regulaarseid majasiseseid kvaliteedikontrolle, mis hoiavad meie kvaliteedi kõrgel.